In de Algemene Ledenvergadering van 9 november 2024 werd het globale plan voor het opzetten van een tuin voor de wijk in stemming gebracht. Via de bestuursmailing, tijdens de Ronde Tafelbijeenkomst van november (lees het verslag) en via de vergaderstukken was informatie gegeven. De bijlage met het de informatie in de vergaderstukken vind je hieronder.
Tijdens de vergadering is er gesproken over het plan. De vraag van het bestuur was om een proefperiode van drie jaar. Dat lijkt best lang, maar om iets dergelijks op te zetten in een vrijwilligersorganisatie – die een vereniging is – kost het tijd om dingen van de grond te krijgen. Ook moet de tuin en het huisje nog in verhuurbare staat gebracht worden en ook dat vergt tijd en inspanning.
Na enige discussie (wie gaat het doen, waarom niet eerst een definitief plan, elke project heeft onzekerheden en die worden gaandeweg opgepakt etc.) ging de meerderheid van de leden akkoord met het voorstel. Een kleine groep leden heeft zich aangemeld voor hulp.